Apartamentai Maljorkoje

Mūsų nuomojamuose apartamentuose mėgausitės kvapą gniaužiančiais vaizdais, o Cala Domingos paplūdimį  pasieksite vos 8 min kelio pėsčiomis. Mūsų šešiaviečiai apartamentai yra tinkami poroms ar šeimoms su vaikais, todėl mielai paruošime kambarius pagal jūsų norus.  Apartamentai pasitiks Jus patraukliu ir stilingu interjeru, bei nemokamu belaidžiu internetu.  Čia rasite visus patogumus, kurie garantuoja malonų ir gerą poilsį. Tai puiki vieta šeimos atostogoms su puikiais smėlėtais paplūdimiais ir daugybe atrakcijų.

Cales de Mallorca miestelyje rasite tikrą galybę drabužių ir suvenyrų parduotuvėlių, o taip pat kavinių, barų ir restoranų. Taip pat rasite maisto parduotuvių, galėsite išsinuomoti automobilį ar įsigyti daugybę vandens pramogų, ar paplaukioti keltu po rytinę Maljorkos pakrantę. Cales De Malorca yra 3 paplūdimiai. Miestelis yra labai geroje vietoje, prie senovinio Manocor miesto. Taip pat aplankykite gražius urvus “Caves of Drach” ir būtinai užsukite įgražųjį Porto Cristo miestelį bei paragaukite vietinių jūros gėrybių. Per visa pakrantę driekiasi nuostabūs ir romantiški kurortai, tokie kaip
Cala Figuera, Sa Coma, Calla Millor, Cala d’Or ir Porto Colom,  kurie tikrai verti praleistos dienos. Klimatas yra švelnus – žiemą, sausio mėn nuo10 iki 18 C, o vasaros – karštos, kartais temperatūra kyla iki 40 C. Kviečiame Jus ilsėtis pas mus visus metus. 

Patogumai
Pramogos
Kambarių skaičius apartamentuose
Virtuvė
Papildoma informacija

Lokacija

Carrer de sa Mola, 162, 07689 Cales de Mallorca, Illes Balears, Ispanija

REZERVUOTI TIESIOGIAI

Užimtumo kalendorius